יש רגע כזה, לפעמים זו תקופה בחיים, שבה את או אתה מגלים שמשהו כבר לא עובד, משהו תקוע, מפריע, מכשיל או מערער. לפעמים זה אירוע או סיטואציה שלתחושתכם מעכבים אתכם מלהתפתח, מלהיות בעשייה, מצמצמים את חופש ההתנסות שלכם ומעוררים מועקה. בחלק מהמקרים המצוקה גדולה ומובילה לחוויה קשה של חרדה או דיכאון, של חוסר חשק או חוסר עניין. לעיתים מדובר בחוויה של אובדן שאינכם יודעים איך להתמודד איתו. אולי הקשרים שלכם עם אחרים הגיעו למה שנראה כמבוי סתום אחרי שאותן בעיות חזרו על עצמן שוב ושוב באופן מפתיע ומטריד. במקרים אחרים, אתם הורים שמתמודדים עם קשיים ומורכבויות ביחסיכם עם ילדיכם, אתם דואגים להם ולכם ומחפשים נתיב חדש של התמודדות.
אפשר להתעלם! רבים עושים זאת. אולי יבואו גלים טובים, אך הבעיות ותחושת התקיעות לא ייעלמו מעצמן. גם אם לפעמים אפשר לחיות עם זה, אפשר גם יותר מ„פשוט לשרוד”.
אפשר לחפש פתרונות אינסטנט, „אושר אקספרס”. לפעמים הם מקילים, מרגיעים בטווח המיידי, אך הם מתקשים לשנות באופן משמעותי את התשתית שעל בסיסה מופיעים המצוקות והקשיים.
ואפשר גם אחרת:
טיפול פסיכולוגי באוריינטציה לאקאניאנית מציע לכם פתח לשינוי משמעותי, להתפתחות של ממש בחיים, לגילוי עצמי שיכול בהחלט להוביל אתכם למקומות חדשים שלא הכרתם, אפקטיביים יותר עבור כל אחד ואחד מכם.
זה לא אינסטנט, אבל זה בהחלט פרקטי.
ומה שהכי מפתיע – כל זה נמצא בדיבור שלכם… אך רק אם מקשיבים לו ברצינות ובאחריות.
זו ההזמנה: לדבר!
מה אתם אומרים?

״דיבור לוקח אותך לאן שתבקש. דבר לאן אתה רוצה.״
(אביתר בנאי)

← ישן יותר יותר חדש →